Światłowody

Adapter LC/PC Duplex

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

11,00 zł
netto: 8,94 zł

Adapter SC/PC Simplex

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

5,00 zł
netto: 4,07 zł

Kabel światłowodowy 2x9/125 J-V(ZN)H LSOH

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: brak

4,00 zł
netto: 3,25 zł

Konwerter światłowodowy MM 10/100/1000 2KM

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

269,00 zł
netto: 218,70 zł

Konwerter światłowodowy TP-LINK MC110CS singlemodo

Producent: TP-Link
Gwarancja: 24

Dostępność: u dostawcy

133,00 zł
netto: 108,13 zł

Konwerter światłowodowy TP-LINK MC220L singlemodo

Producent: TP-Link
Gwarancja: 24

Dostępność: w magazynie

112,00 zł
netto: 91,06 zł

Panel 24xSC 1U do przełącznicy z szufladą

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

37,00 zł
netto: 30,08 zł

Patchcord LC/LC 50/125 DX MM 1,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

33,00 zł
netto: 26,83 zł

Patchcord LC/LC 50/125 DX MM 2,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

35,00 zł
netto: 28,46 zł

Patchcord LC/LC 50/125 DX MM 3,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

39,00 zł
netto: 31,71 zł

Patchcord LC/LC 50/125 DX MM 5,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

49,00 zł
netto: 39,84 zł

Patchcord LC/SC 50/125 DX MM 1,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

33,00 zł
netto: 26,83 zł

Patchcord LC/SC 50/125 DX MM 2,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

39,00 zł
netto: 31,71 zł

Patchcord LC/SC 50/125 DX MM 3,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

44,00 zł
netto: 35,77 zł

Patchcord LC/SC 50/125 DX MM 5,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

46,00 zł
netto: 37,40 zł

Patchcord LC/SC 9/125 DX MM 3,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

32,00 zł
netto: 26,02 zł

Patchcord LC/SC 9/125 DX SM 3,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

32,00 zł
netto: 26,02 zł

Patchcord LC/UPC-LC/UPC 50/125 OM3 MM 2,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: brak

22,00 zł
netto: 17,89 zł

Patchcord SC/SC 50/125 DX MM 1,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

33,00 zł
netto: 26,83 zł

Patchcord SC/SC 50/125 DX MM 2,0m

Producent: inny
Gwarancja:

Dostępność: w magazynie

35,00 zł
netto: 28,46 zł